Yaşasın Masallar & Sevgi Kutusu Atölye 2

Sebahat Bağbars,  İyi ki Üsküdar Var Platformu işbirliği ile Şanlı Urfa Harran’da anaokullarının sayısının artırmak amacıyla başlatılan “Şimdi Okul Zamanı – El ele Eğitimli Nesillere” projesini desteklemek amacıyla masal anlattı.

“Sebahat Bağbars’la Yaşasın Masallar” etkinliğin ardından katılan çocuklar Harran’daki  arkadaşları için hazırladıkları resimli mektupları ve yanlarında getirdikleri kitap ve oyuncak kedileriyle kendi SEVGİ KUTULARINI hazırladılar.

Etkinliğin videosunu buradan izleyebilirsiniz

*Sebahat Bağbars  “İyi ki Üsküdar Var Platformu”  iş birliği yaptığı 9 aylık bir dönemde bir çok sosyal sorumluluk projesine imza attı. Bu projelerden biri de  “Sebahat Bağbars’la Yaşasın Masallar ve Sevgi Kutusu Atölyesi”ydi.

 

 

 

 

Atölye sonunda hazırlanan kolilerin ulaştırıldığı okullardan görüntüler…

 

Gazeteci, yazar, kahkaha terapisti, masal anlatıcısı, masallarla dans eğitmeni... Keyfi çizer (Instagram @artbyseba Fotoğraf çekmeyi sever... Serbest olarak gazeteciliğini hala sürdüren Sebahat Bağbars 13 yıl hizmet verdiği PR Marka Danışmanlığı mesleğine 2017 yılında ara verdi. Birçok sosyal sorumluluk projesine destek vermekte ya da bizzat yürütmektedir. Bağbars 2019 yılından bu yana New York'ta yaşamaktadır.