Hakkında

 

Sebahat Bağbars

Gazeteci, yazar, kahkaha terapisti, masal anlatıcısı, masallarla dans eğitmeni…

Keyfi çizer (Instagram @artbyseba)

Yazar – (instagram @fisiltilarbyseba )

Fotoğraf çekmeyi sever…

Serbest olarak gazeteciliğini hala sürdüren Sebahat Bağbars  15 yıl hizmet verdiği PR Marka Danışmanlığı mesleğine 2017 yılında ara verdi. 2019 yılından bu yana New York’ta yaşamakta ve Botanical Art (Bilimsel Bitki Ressamlığı) konusunda eğitimler almaktadır.

Bir çok sosyal sorumluluk projesine destek vermekte ya da bizzat yürütmektedir.

2013 yılında Go Girl Dergisi’nin kendisi ile yaptığı röportajı okuyabilirsiniz.

Ödülleri

  • 2005 Haziran– Basın Enstitüsü ve Hürriyet Gazetesi işbirliğiyle düzenlenen Uluslararası Gazetecilik Programı (IP) “Gazetecilik Eğitimi” (4’üncüsü) sonrasında yapılan haber- röportaj çalışmaları arasında yapılan değerlendirme sonucu çalışması birincilik ödülüne layık görüldü.
  • 12. 2007– Management Centre Türkiye’nin So
    ny işbirliği ile düzenlediği 8. Pazarlama Zirvesi Fotoğraf Yarışması’nda fotoğrafı “Zirve 1”incisi ödülüne layık görüldü…

RÖPORTAJLARI

GO GİRL DERGİS – Okuyabilmek için fotoğrafı tıklayarak büyütebilirsiniz

 

Baby&You Dergisi 2018 Ağustos – Okuyabilmek için linke tıklayın!

 

 

Serpil Özcanlı: Redaktör/Düzeltmen

 

 

 

 

 

 

 

1982 istanbul doğumlu Serpil Özcanlı Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Halkla İlişkiler mezunu. Yıllardır başta Sebahat Bağbars olmak üzere birçok yazarı yakından takip eden, okumaya olan aşkından dolayı dilbilgisi ve yazım kuralları konusunda kendisini geliştirmiş iyi bir okurdur. 2019 yılından bu yana Sebahat Bağbars’ın teşvikiyle www.sebahatbagbars.com’da redaktör olarak görev almıştır. Bu süreçte çeşitli yayınevleri ve iletişim ajanslarıyla serbest olarak redaktör/düzeltmen olarak çalışmayı da sürdürmektedir. Özcanlı; halkla ilişkiler, tesis yönetimi ve idari işler alanındaki tecrübelerinin yanı sıra tiyatro sanatıyla da uğraşmaktadır. Şan eğitimi de alan Serpil Özcanlı Sarıyer Belediyesi TSM korosunda da yer almaktadır.