Size Anlatacak Bir Hikayem Var!

 

Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Kendini Geliştir Dünyayı Değiştir” Projesi kapsamında “Size Anlatacak Bir Hikayem Var!” semineri gerçekleştirildi.

Yer: Capitol İlköğretim Okulu

“Size anlatacak bir hikayem var!”

Doğuyoruz! Nereye, hangi konuma ışınlanacağız, hangi insanlara karışacağız! Bilmiyoruz! Çünkü seçimi yapan biz değiliz! Büyüyoruz! Büyürken ise seçimlerimizi kah biz yapıyoruz kah yakın veyahut uzak ahalimiz! Ama nihayetinde elde var bir hayat! Her hayat bir hikaye ise eğer sen kendi hikayenin ne kadar farkındasın? Sebahat Bağbars kendi cebindeki ufak tefek mucizevi hikayeleriyle yüreğinizin merkezine yolculuk yapıyor!

 

 

 

 

 

Gazeteci, yazar, kahkaha terapisti, masal anlatıcısı, masallarla dans eğitmeni... Keyfi çizer (Instagram @artbyseba Fotoğraf çekmeyi sever... Serbest olarak gazeteciliğini hala sürdüren Sebahat Bağbars 13 yıl hizmet verdiği PR Marka Danışmanlığı mesleğine 2017 yılında ara verdi. Birçok sosyal sorumluluk projesine destek vermekte ya da bizzat yürütmektedir. Bağbars 2019 yılından bu yana New York'ta yaşamaktadır.