2f Magazine: Bizi çevreleyen her şey

Video İzle: 2f Magazine’yin merak edenlere…

2f Magazine: Bizi çevreleyen her şey

‘’2f Magazine’’ İkifark tasarım stüdyosunun ilk dergisi olarak hayata geçiyor. Daha önce birçok dergi projesine imza atan stüdyomuz, ekibe katılan yeni editörlerle birlikte kendi tarzı, bakış açısı ve tasarım birikimlerini buluşturduğu bir dergiyle okuyucular için “fark” yaratma hedefinde.

2f Magazine, tümüyle lifestyle odağında hazırlanan bir dergi. İçerisinde vazgeçilmezimiz olan mobil cihazlar, fotoğrafçılık, sinema ve TV dünyası, restoranlar ve mutfak kültürü, sosyal medya,  en etkileyici tasarımlar, sağlık ve ticaret dünyasından trendler gibi konuları barındıran İkifark’ın hedefi, bizi çevreleyen ve zihnimizde değer bulan her şeyi içeren bir dergi konseptini hayata geçirmek.

Aylık olarak yayınlanan 2f Magazine, ağırlıklı olarak online ve mobil platformlarda okuyucularla buluşuyor. Fakat yeni dergi kokusundan, kuşe kağıdın sesinden vazgeçemeyenler için fiziksel baskı yapmayı da ihmal etmiyoruz

Keyifli okumalar dileriz…

2f logo

 

Gazeteci, PR Marka Danışmanı... Fotoğraf Çekmeyi Sever, Keyfinin Kahyası İçin Çizer... Çocuklara Hobilerini Sevdirme Odaklı Resim Atölyeleri düzenler. Joimove ve Masallarla Dans Eğitmeni... Masal Anlatıcısı... Hayatı, insanları seven işte Ben:)

  • Siteniz güzel olmuş, ellerinize sağlık.. Kaliteli yayınlarınızın devamını dileriz..