“Sebahat Bağbars’la Masallarla Kahkaha Terapi!” 

Bol kahkahalı bir güne hazır mısınız? Hayır ortada bir komedyen ya da komik fıkraların anlatıldığı bir durum yok! İçimizdeki çocuğun halini hatrını soracağız! El ele masallar ormanına yola çıkacağız! 40 yıllık masal kahramanlarımızla kahkahalarımızı tokuşturacağız… Bedenimizle iş birliği yapıp beynimizin orta yerine kahkaha cumhuriyetimizi kuracağız? Büyümüş olmaktan sıkılanlar, içindeki çocuğu tekrar hatırlamak ve kucaklamak isteyenler, biz zaten kankaydık birlikte güzel vakit geçirmek için geliyoruz diyenlerin evlat edinildiği, farklı bir deneyimin tecrübe edildiği  Sebahat Bağbars’la Masallarla Kahkaha Terapi! seansına davetlisiniz…

Sebahat Bağbars 2018 Mayıs ayında aldığı Kahkaha Terapisi – (Kahkaha Yogası) eğitimi sonrası kendi geliştirdiği özel formatla çalışmasına masal kahramanlarını dahil ederek farklılaşmaktadır.
Klasik kahkaha seansları da düzenleyen Sebahat Bağbars, kurumsal, grup ve talebe göre bireysel çalışmalar da yürütmektedir.
Sosyal sorumluluk projeleri konusunda çok uzun yıllardır çalışmaları bulunan Bağbars bu doğrultuda yaptığı çalışmalara kahkaha terapisini de eklemiştir.
 

Gazeteci, yazar, kahkaha terapisti, masal anlatıcısı, masallarla dans eğitmeni... Keyfi çizer (Instagram @artbyseba Fotoğraf çekmeyi sever... Serbest olarak gazeteciliğini hala sürdüren Sebahat Bağbars 13 yıl hizmet verdiği PR Marka Danışmanlığı mesleğine 2017 yılında ara verdi. Birçok sosyal sorumluluk projesine destek vermekte ya da bizzat yürütmektedir. Bağbars 2019 yılından bu yana New York'ta yaşamaktadır.