Toscana Güneşinde İçsel Yolculuk!

BASIN BÜLTENİ:

Present Tour 22 yıllık deneyimi ile 23-27 Eylül tarihlerinde düzenlediği özel turunda “Toscana” bölgesinde henüz keşfedilmemiş mekanlarda hayal edilen tatları sunarken bu güzellikleri turist olarak değil bir kaşif olarak yaşamanızı sağlıyor! Present Tour’un Eylül ayında gerçekleştireceği Toscana turunda tarih, lezzet ve doğa ile iç içe geçmiş bu özel anlarda her bir konuğa dağıtılan “İçsel Yolculuk Heybesi” yolculuğunuzun terapi tadında geçmesi için size eşlik ediyor!

User comments

İçsel Yolculuk koçumuz ile bir gün Mandala boyayarak yaratıcılığını ortaya çıkarmaya çalışırken diğer bir gün de lavanta kokuları eşliğinde Nefes Çalışması yapıyorsun! Bir gün Ortaçağ’dan kalmış bir mahsen de çok özel sohbetler ile yemeğini yerken ertesi günün sabahı hep birlikte özel ritüeller ile günü selamlamaya çıkıyorsun…

PresentTour_Icsel++yolculuk+heybesi

Present Tour Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kartal “Toscana Güneşinde İçsel Yolculuk” turu ile ilgili görüşlerini şöyle paylaşıyor: “İnsanı görür görmez kendine hayran bırakan sayılı yerler arasında yer alır Toscana… Ortaçağ’dan kalma katedralleri ve Rönesans dönemi binaları yanı sıra göz alabildiğine uzanan üzüm bağları, dünyaca ünlü şarapları, peynirleri ve makarnaları, her şeyden öte Hollywood filmlerine adını vermiş, birçok filme ilham olmuş muhteşem gün batımı ile Toscana’yı anlayabilmek için orada yaşamak gerekir. Kısa bir zaman diliminde de olsa mutlaka Toscana bölgesinde muhteşem şarapları ve makarnaları eşliğinde güneşi batırıp, camdan içeriye yayılan lavanta kokuları eşliğinde güneşin doğuşuna tanık olmak gerekir… Toscana’da yaşayarak aslında bir içsel yolculuğa zaten çıkıyorsun… Biz de bu serüvende konuklarımız için özel hazırladığımız “İçsel Yolculuk Heybesi”nin iyi bir yol arkadaşı olacağını düşündük!”

Rezervasyon ve Ayrıntılı bilgi için:

www.presenrrour.com.tr

 

PresentTour_Icsel++yolculuk+heybesi_2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gazeteci, yazar, kahkaha terapisti, masal anlatıcısı, masallarla dans eğitmeni... Keyfi çizer (Instagram @artbyseba Fotoğraf çekmeyi sever... Serbest olarak gazeteciliğini hala sürdüren Sebahat Bağbars 13 yıl hizmet verdiği PR Marka Danışmanlığı mesleğine 2017 yılında ara verdi. Birçok sosyal sorumluluk projesine destek vermekte ya da bizzat yürütmektedir. Bağbars 2019 yılından bu yana New York'ta yaşamaktadır.